تاریخ امروز:4 آبان 1400

معرفی سینک های اکسپریال

معرفی برند سینک های اکسپریال

اکسپریال با ارائـه محصولات خانگی بـه روز و پیشرفته ، آشپزخانه ای ایده ال را به شما هدیه می نماید که تکمیل کننده آسایش و رفاه همیشگی شماست.با اکسپریال زمان متوقف خواهد شد و شما مدیر قابلی برای خانواده تان می شوید.نگرش اکسپریال همواره جلو بودن از زمان و انجام کارهایی می باشد که در آینده به عنوان استاندارد و چارچوب کاری در نظر گرفته می شود.

اکسپریال تولیدکننده و عرضه‌کننده‌ ی محصولات خانگی و انواع سینک در سراسر دنیاست. این شرکت با ارائه محصولات باکیفیت، طرفداران بسیاری در جهان دارد.اکسپریال تولیدکننده محصولات خانگی است که با عرضه محصولات با کیفیت و کارآمد در سراسر جهان به نیکی شناخته‌ شده است.این محصولات با بهترین  قیمت و ضمانت در ایران ارائه می شود.

معرفی بهترین سینک های اکسپریال

همان طور که در بالا اشاره شد محصولات اکسپریال داری انواع سینک می باشد، که در اینجا قرار است 7 مدل از بهترین سینک های اکسپریال را به شما معرفی کنیم:

1.سینک اکسپریال مدل XSV 1002 RL

سینک های اکسپریال مدل XSV 1002 RL یک و نیم لگن با سینی فلت و ابعاد ۵۰*۱۰۰ سانتی متر است که جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.سینک از بهترین جنس استنلس استیل تهیه شده و از کیفیت خوبی بهره می برد.عمق لگن این سینک ۲۰ سانتی متر است.

بیشتر بخوانید:
مشخصات کتری برقی میگل مدل GEK 180

سینک های اکسپریال مدل XSV 1002 RL

خرید محصول

 

از دیگر امکانات این سینک می توان به سیفون معمولی همراه با کلیه لوازم نصب اشاره نمود.این سینک نیمه فانتزی زیبا ساخت کشور ایتالیا است و از کیفیت خوبی برخوردار می باشد.

2.سینک اکسپریال مدل XPS 116 GB.6

سینک اکسپریال مدل XPS 116 GB.6 دو لگن با سینی فلت و ابعاد ۵۰*۱۱۶ سانتی متر است که جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.سینک از بهترین جنس گرانیت تهیه شده و از کیفیت خوبی بهره می برد.عمق لگن این سینک ۲۱ سانتی متر است.

سینک اکسپریال مدل XPS 116 GB.6

خرید محصول

 

3.سینک اکسپریال مدل XPSD 116 GB.6

سینک های اکسپریال مدل XPSD 116 GB.6 دو لگن با سینی فلت و ابعاد ۵۰*۱۱۶ سانتی متر است که جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.سینک از بهترین جنس گرانیت تهیه شده و از کیفیت خوبی بهره می برد.عمق لگن این سینک ۲۱ سانتی متر است.

سینک اکسپریال مدل XPSD 116 GB.6

خرید محصول

4.سینک اکسپریال مدل XPS 116 XRF.4

سینک اکسپریال مدل XPS 116 XRF.4 دو لگن با سینی فلت و ابعاد ۵۰*۱۱۶ سانتی متر است که جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.

سینک اکسپریال مدل XPS 116 XRF.4

خرید محصول

ینک از بهترین جنس استنلس استیل تهیه شده و از کیفیت خوبی بهره می برد.عمق لگن این سینک ۲۲.۶ سانتی متر است و سینی این محصول در قسمت راست این سینک واقع شده است.

از دیگر امکانات این سینک می توان به سیفون اتومات همراه با کلیه لوازم نصب اشاره نمود.

5.سینک اکسپریال مدل XPS 116 XLF.4

سینک های اکسپریال مدل XPS 116 XLF.4 دو لگن با سینی فلت و ابعاد ۵۰*۱۱۶ سانتی متر است که جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.سینک از بهترین جنس استنلس استیل تهیه شده و از کیفیت خوبی بهره می برد.عمق لگن این سینک ۲۲.۶ سانتی متر است و سینی این محصول در قسمت چپ این سینک واقع شده است.

بیشتر بخوانید:
بررسی برند فیلیپس و 9 محصول پرطرفدار آن

از دیگر امکانات این سینک می توان به سیفون اتومات همراه با کلیه لوازم نصب اشاره نمود.این سینک زیبا ساخت کشور ایتالیاست.

سینک اکسپریال مدل XPS 116 XRF.4

خرید محصول

6. سینک اکسپریال مدل XPS 116 XL.4

سینک اکسپریال مدل XPS 116 XL.4 دو لگن با سینی فلت و ابعاد ۵۰*۱۱۶ سانتی متر است که جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.سینک از بهترین جنس استنلس استیل تهیه شده و از کیفیت خوبی بهره می برد.عمق لگن این سینک ۲۱ سانتی متر است و سینی این محصول در قسمت چپ این سینک واقع شده است.

سینک اکسپریال مدل XPS 116 XL.4

خرید محصول

7.سینک اکسپریال مدل XPS 116 XR.4

سینک های اکسپریال مدل XPS 116 XR.4 دو لگن با سینی فلت و ابعاد ۵۰*۱۱۶ سانتی متر است که جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.سینک از بهترین جنس استنلس استیل تهیه شده و از کیفیت خوبی بهره می برد.عمق لگن این سینک ۲۱ سانتی متر است و سینی این محصول در قسمت راست این سینک واقع شده است.

سینک اکسپریال مدل XPS 116 XR.4

خرید محصول

سخن آخر

این سینک های اکسپریال را با بهترین قیمت و ضمانت معتبر شرکتی در فروشگاه اینترنتی دکوماژ ارائه می گردد.در فروشگاه اینترنتی دکوماژ میتوانید انواع محصولات را با بهترین قیمت و ضمانت های شرکتی معتبر درب منزل خود دریافت تحویل بگیرید. با خرید از فروشگاه اینترنتی دکوماژ همراه با محصول دریافتی یک کارت تخفیف برای خرید های بعدی خود دریافت میکنید که می توانید برای خود و یا نزدیکانتان استفاده کنید.

در فروشگاه اینترنتی دکوماژ میتوانید انواع محصولات اکسپریال و سایر برند های مطرح بازار را با بهترین قیمت و ضمانت های شرکتی معتبر درب منزل خود دریافت تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید:
معرفی 4 مورد اتو مو مناسب و کاربردی
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *