تاریخ امروز:15 آذر 1400

قابلیت های جدید اتوبخار

قابلیت های جدید اتوبخار

اتوبخارداری قابلیت های زیادی می باشد یکی از این قابلیت های جدید اتوبخار چرخه 360 درجه  اتوبخار می باشد. قابلیت ضدچکه، قابلیت قطع کن خودکار و قابلیت بخاردهی به صورت عمودی ازجمله این قابلیت ها محسوب می شوند. با توجه به نقشی که این قابلیت ها در صرفه جویی وقت افراد دارند، لازم می دانیم که شما را با این قابلیت ها بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید تجربه ای لذت بخش با خرید اتو بخار داشته باشید.

قابلیت های جدید اتوبخار

معیارهای مهم در خرید یک اتو بخار خوب

اولین معیاری که توصیه می کنیم در خرید اتوبخار جدی بگیرید، جنس و طراحی کف اتو بخار می باشد. جنس کف اتوها دارای انواع مختلفی ازجمله استیل، سرامیک و تیتانیوم می باشد. بزرگ ترین مزیت کفه های سرامیکی و تیتانیومی این است که به راحتی تمیز می شوند، به آسانی روی لباس سُر می خورند، به لباس های نازک و یا پلیستر نمی چسبند، کمتر به پارچه آسیب می زنند و در برابر پوسیدگی و خراشیدگی مقاوم تر هستند. همچنین هرچقدر کف اتو بخار عریض تر باشد، به شما این امکان را می دهد که با یک بار کشیدن اتو بر روی لباس، به راحتی بتوانید بخش زیادی از آن را اتو نمائید.

معیار دومی که می بایست در خرید این وسیله ارزشمند خانگی درنظر بگیرید، توان مصرفی اتو بخار می باشد. این معیار در واقع توان المنت اتو فیلیپس ، اتو تفال و یا هر برند دیگری از دستگاه شما را نشان می دهد که با واحد وات سنجیده می شود. هر چه توان مصرفی دستگاه شما بالاتر باشد، دستگاه در مدت زمان کوتاه تری گرم و آماده اتوکشی می شود و آب با قدرت بیشتری به بخار تبدیل می شود. وزن مناسب اتو بخار، ظرفیت مخزن آب و طول سیم اتو بخار از دیگر معیارهایی است که می بایست در خرید اتو بخار درنظر بگیرید. در ادامه به معرفی قابلیت های جدید اتو بخار می پردازیم.

بیشتر بخوانید:
آشنایی با سماور زغالی راشا مدل هخامنش (6 لیتری)

قابلیت های یک اتو بخار خوب

5 مورد از قابلیت های جدید اتوبخار خوب عبارتند از :

1.چرخش ۳۶۰ درجه سیم

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام اتوکشی شاهد پیچ خوردن سیم اتو باشید. این موضوع، گله مندی تعداد بسیاری از استفاده کنندگان از این دستگاه را به همراه داشته است. برای این منظور در دستگاه های جدید، قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه سیم تعبیه شده است که باعث می شود دیگر در هنگام اتوکشی، سیم نپیچد و گره نخورد. نحوه عمل نیز به این صورت است که همزمان با چرخش دستگاه توسط دست شما، سیم اتو نیز در محل اتصال به بدنه می چرخد. با این قابلیت  ، می توانید به آسانی اتوکشی کنید.

2. قابلیت ضدچکه (Anti-Trip)

اکثر کاربران اتوهای قدیمی، تجربه تلخ لک شدن لباس در نتیجه چکه اضافی و ناخواسته از اتو را شاهد بوده اند. دو بار شستن لباس نیز برای هیچ شخصی آسان و خوشایند نیست. از این رو در مدل های جدید، قابلیت ضدچکه برای جلوگیری از چکه کردن و ریزش آب مخزن یا محفظه تولید بخار تعبیه شده است. عملکرد این سیستم بدین صورت می باشد که وقتی دمای کف اتو از یک حد مشخص کمتر شود، این سیستم بصورت اتوماتیک، سوپاپ محفظه تبخیر دستگاه را بسته و جریان آب را متوقف می کند و درنتیجه از ریختن و چکه کردن آب به بیرون جلوگیری می شود.

3. قابلیت شستشوی خودکار مخزن (Self-Clean)

وجود این قابلیت را در اتو بخار انتخابی نادیده نگیرید. با وجود این قابلیت، باقیمانده رسوبات در محفظه تولید بخار از منافذ خروجی بخار تخلیه شده و لذا استفاده از این قابلیت بعد از هر بار اتوکشی، از سفت شدن رسوبات معدنی در منافذ جلوگیری خواهد کرد و بخار حاصل از جوشیدن آب به راحتی از داخل منافذ خارج خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
معرفی کتری قوری راشا مدل کف چدن 1020 (6 لیتری)

4.   قابلیت قطع کن خودکار

گر می خواهید ایمنی بیشتری در هنگام اتوکشی داشته باشید، حتماً از مزایای این قابلیت های جدید اتوبخار غافل نشوید. درصورتی که برایتان کاری پیش آید و اتو بیش از حد معین بر روی لباس یا در حالت ایستاده بماند، این قابلیت های جدید اتوبخار باعث می شود که اتو به صورت اتوماتیک خاموش شود. در هر زمانی که قصد ادامه کار کردن با دستگاه را داشته باشید، این قابلیت خاموش شده و اتو آماده اتوکشی خواهد بود.

قابلیت های جدید اتوبخار

5.  قابلیت بخاردهی به صورت عمودی

با استفاده از این عملکرد، امکان بخاردهی دستگاه در حالت عمودی فراهم می شود. برای این منظور به راحتی می توانید اتو را در مقابل لباس ها و یا پرده در حالت عمودی نگه دارید تا بخار حاصل از اتو بتواند چین و چروک لباس شما را بدون دست زدن به پارچه، صاف کند.

سخن آخر

همان طور که با قابلیت های جدید یک اتو بخار آشنا شدید و اگر می خواهید یک اتو بخار با قابلیت های جدید بخرید  می توانید به فروشگاه دکوماژ مراجعه فرمائید.

با عضویت در اینستاگرام  دکوماژ اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

صفحه اینستگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *