معرفی جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810

جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810 یکی دیگر از محصولات حرفه ای و پیشرفته شرکت کاکس بوده که با توان مکش بالا و مصرف برق کم یکی از بهترین محصولات موجود در دسته بندی جاروبرقی به‌شمار می‌رود. امروز در دکوماژ با معرفی جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810 در خدمت شما عزیزان هستیم تا با مطالعه این مطلب از تمامی خصوصیات و ویژگی های این مدل مطلع شده و با خیال راحت بتوانید از محصولی که سفارش میدهید اطمینان خاطر داشته باشید. شما درصورت تمایل می‌توانید برای خرید این محصول به صفحه محصول مراجعه کنید و یا برای مشاهده تمامی محصولات دسته بندی جاروبرقی موجود درانبار به این صفحه مراجعه کنید. با ما همراه باشید…

 

بدنه جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810

بدنه‌ی دستگاه نیز در مقابل نشت هوا عایق شده است تا عملکرد دستگاه در بهترین حالت باشد همچنین وجود سیم برق بلند و همراهی آن با طول خرطومی و لوله پوشش مساحت بیشتری را ممکن می‌سازد. جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810 روی بدنه‌، دو دکمه برای قطع و وصل جریان برق و همچنین جمع‌کردن سیم برق وجود دارد.پیچ تنظیم قدرت نیز در میانه‌ی دستگاه وجود دارد. دستگیره‌ی جارو طوری طراحی ‌شده است که هنگام بلندکردن به کمر فشار نیاید.

 

توان و مکش جاروبرقی کاکس

این جارو با عملکرد فوق‌العاده‌ی خود، توان 3200 واتی در سر پارویی ایجاد کند و خاک و زباله را براحتی از سطوح مختلف جمع کند. قدرت مکش در جاروبرقی‌های معمولی به‌تدریج و به‌موازات پرشدن کیسه کاهش می‌یابد.

 

ویژگی های فیلتر

کاکس برای راحتی در امر نگهداری بهینه از جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810 راهکاری خلاقانه ارائه کرده است و فیلتر سایکلون یا چرخشی را تولید و عرضه کرده است. در درون فیلتر سایکلون، ابتدا ذرات بزرگ‌تر و سنگین‌تر جدا می‌شوند و این امکان را برای استفاده‌ی بهینه از فضای داخل کیسه جاروبرقی و قدرت مکشی قوی‌تر و یکنواخت‌تر فراهم می‌سازد.

معرفی جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810

 

لوازم جانبی جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810

جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810 مواد جمع‌آوری‌شده را در کیسه‌ی مخصوص جمع‌آوری می‌کند و با گنجایش بالایی که دارد، وقفه‌ای برای خالی‌کردن کیسه پیش نمی‌آید. پارویی (سر جارو) با طراحی خاصی که دارد، می‌تواند در هر گوشه و کناری فعالیت خود را به نحو احسن انجام دهد.

معرفی جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810
معرفی جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810

 

جمع بندی

در پایان معرفی جاروبرقی کاکس مدل CX-VC-810 باید گفت که این مدل محصولی کاربردی و پرتوان بوده که همراه با مکش بالا توان مصرفی بسیار پائینی نیز دارد. در همین جهت این مدل از پرفروش ترین مدل های برند کاکس محسوب می‌شود. شما برای خرید این محصول از فروشگاه اینترنتی دکوماژ میتوانید از صفحه محصول اقدام کنید و یا برای مشاهده تمامی جاروبرقی های موجود در دکوماژ به صفحه این دسته بندی مراجعه کنید. با تشکر از اعتماد و حسن انتخاب شما