طرح شمسه فروش اقساطی لوازم خانگی

طرح شمسه فروش اقساطی لوازم خانگی: نام طرح خرید اقساطی لوازم خانگی کندی و زیرووات میباشد که توسط شرکت تولیدی و صنعتی پاکشوما با مشارکت بانک های معتبر کشور و شبکه توزیع عاملین فروش مجاز اجرایی گردیده است.
از متقاضیان عزیز درخواست می شود که پس از مطالعه دقیق مراحل اجرایی طرح شمسه گروه برندهای پاکشوما (کندی و زیرووات) و موارد ذیل اقدام به ثبت نام نمایند.shams - طرح شمسه فروش اقساطی لوازم خانگی
مشمولین طرح عموم در حال حاضر فعلا مشتریان بانک انصار (طرح حاتم) می باشند. مبلغ تسهیلات برای هر متقاضی ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال می باشد. (مزدوجین ۴۰۰ میلیون ریال، هر یک از زوجین ۲۰۰ میلیون ریال) نرخ تسهیلات ۱۵% در سال می باشد مدت بازپرداخت تسهیلات، در قالب اقساط ۳۶ ماهه (۳ ساله) می باشدکارت های اعتباری طرح حاتم (بانک انصار) ویژه کالاهای ایرانی که توسط تولید کنندگان معرفی شده در سایت عرضه میگردد، قابل استفاده است کارت های اعتباری طرح حاتم (بانک انصار) فقط در دستگاه های نصب شده در عاملیت های معرفی شده در سایت قابل استفاده است کارت های اعتباری طرح حاتم (بانک انصار) قابلیت نقد شدن را ندارد. محل تحویل کالا به خریداران، درب منزل خریدار میباشد زما
ن تحویل کالای خریداری شده، ۷۲ ساعت پس از خرید میباشد دوره استفاده از کارت خرید، حداکثر یک ماه بوده و پس از سپری شدن زمان مذکور، اعتبار آن منقضی می شود. بدیهی است در صورت استفاده از قسمتی از اعتبار کارت در مدت تعیین شده، به همان میزان پرونده تسهیلاتی ایجاد خواهد شد متقاضیان می توانند برای خریدکالا با در دست داشتن حاتم کارت بانک انصار به کلیه فروشگاههای عامل طرح شمسه متعلق به گروه پاکشوما (کندی و زیرووات) معرفی شده در سایت مراجعه نمایند.

 

مدارک مورد نیاز

کارت شناسایی معتبر (شناسنامه + کارت ملی)
مدارک مربوط به درآمد متقاضی (فیش حقوق و…)
ارائه وثایق مکفی حسب دستورالعمل بانک (فعلا بانک انصار)
تکمیل فرم (در شعبه ارائه خواهد شد)
نکته: این انتخاب به منزله خرید قطعی کالا نمی باشد و انتخاب کالا صرفاً در عاملیت های فروش مجاز صورت می پذیرد. بنابراین متقاضی امکان تغییر کالای انتخاب شده در سایت (نوع کالا، رنگ کالا و…) را در هنگام مراجعه به عاملین دارد. مراجعه به شعبه انتخاب شده بانک طی مدت ۱۰ روز (در صورت عدم مراجعه اعتبار تخصیص یافته به متقاضی باطل می گردد.

 

۱۵ گام برای خرید

shamse 7 791x1024 - طرح شمسه فروش اقساطی لوازم خانگی

 

جهت اطلاعات بیشتر فقط با شماره تلفن ۵۵۳۲۰۴۰۷ تماس فرمایید.