بررسی چای ساز فلر مدل TS-112

مدل TS-112 محصولی زیبا و متفاوت است که با طراحی خاص و جذاب خود نظرها را به خود جلب می‎‌کند. امروز با بررسی بررسی چای ساز فلر مدل TS-112 در خدمت شما عزیزان هستیم تا علاوه بر دقتی که در خرید خود باید داشته باشید اطلاعات کامل تری نیز ضمیمه خریدتان کنید و از محصول خریداری شده اطلاعات کاملی داشته باشید. با ما همراه باشید…

ظاهر چای ساز فلر مدل TS-112 در نگاه اول یادآور کتری و قوری‌های سنتی معمولی است و طرفداران خاص خود را دارد. البته این موضوع باعث شده برخلاف دستگاه‌های شیشه‌ای برای مشاهده‌ی میزان آب باقیمانده حتما نیاز به برداشتن در قوری داشته باشید.

بررسی چای ساز فلر مدل TS-112

ظرفیت کتری چای‌ساز 1.2 لیتر است و گنجایش قوری آن به 800میلی‌لیتر می‌رسد. پس از جوش‌آمدن آب چای ساز فلر مدل TS-112 به طور خودکار در وضعیت گرم‌نگداشتن قرار می‌گیرد؛ در این حالت توان کارکرد دستگاه در حدود 170 وات است.

بررسی چای ساز فلر مدل TS-112

برای جداکردن تفاله از دم‌نوش، فیلتری از جنس استیل ضدزنگ برای قوری در نظر گرفته شده است. این فیلتر قابل جداسازی است و به این ترتیب می‌توانید به راحتی آن را تمیز کنید.

چای‌ساز مدل TS112-01 به سیستم ایمنی مجهز است که در صورت اتمام آب داخل کتری، عملکرد دستگاه را متوقف می‌کند و به این ترتیب مانع از آسیب‌دیدن قطعات دستگاه می‌شود.

بررسی چای ساز فلر مدل TS-112

فضای مخصوصی برای جمع‌آوری سیم زیر پایه‌ی چای ساز فلر مدل TS-112 در نظر گرفته شده است که نگهداری دستگاه و جمع‌آوری آن را آسان‌تر کرده است. با توجه به اینکه سیم دستگاه به پایه‌ی آن متصل است امکان جابه‌جایی راحت و آزادانه‌ی کتری وجود دارد.

بررسی چای ساز فلر مدل TS-112

نوع طراحی چای ساز فلر مدل TS-112 اجازه‌ی چرخش 360 درجه‌ی کتری را روی پایه می‌دهد و به این ترتیب افراد چپ‌دست هم در استفاده از دستگاه مشکلی نخواهند داشت.(بررسی چای ساز فلر مدل TS-112)

در آخر باید گفت اگر هنوز هم خواهان کتری قوری های قدیمی ولی طراحی بی‌نظیر به روز هستید چای ساز فلر مدل TS-112 بهترین گزینه پیش روی شماست. برای خرید این محصول می‌توانید به صفحه محصول مراجعه کنید و همچنین برای مشاهده تمامی چای ساز های موجود در دکوماژ از این صفحه اقدام کنید.تمامی محصولات در دکوماژ اصل بوده و همراه با ضمانت نامه برای شما عزیزان ارسال می‌شود. در دکوماژ همیشه سعی بر این بوده تا فاصله بین مصرف کننده و کارخانه به حداقل برسد. با در نظر داشتن نوسانات قیمتی بازار لطفا قبل از سفارش از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمائید.با تشکر از اعتماد و حسن انتخاب شما