بررسی چای ساز فلر مدل TS-070

چای ساز فلر مدل TS-070 یکی از زیباترین چای‌سازهای شرکت فلر است. امروز در دکوماژ به بررسی چای ساز فلر مدل TS-070 می‌پردازیم با ما همراه باشید و علاوه بر بررسی این محصول در این صفحه میتوانید تمامی مقاله های نقد و بررسی را مطالعه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را در خریدهای انلاین خود داشته باشید و از تمام مشخصات و ویژگی های محصول مورد نظر اطلاعات کافی داشته باشید و مغایرتی با اطلاعات خوانده شده مشاهده نکنید. دکوماژ در تمام مدت حضور خود در بازار در تلاش بوده تا فاصله بین تولیدی ها و مصرف کننده را به کوتاه ترین مسیر ممکن بدل سازد و بهترین قیمت را به شما عزیزان ارائه دهد تا سهولت شما در خرید اینترنتی بیشتر شده و لذت یک خرید متفاوت را تجربه کنید. با ما همراه باشید …

بررسی چای ساز فلر مدل TS-070

این چای‌ساز شامل یک کتری و یک قوری است که هرکدام درب جداگانه دارند و برخلاف بسیاری از مدل‌ها با یک در ارائه نمی‌شوند. کتری 2.5 لیتر حجم دارد و روی پایه‌ی اصلی قرار می‌گیرد.

با طراحی پیشرفته چای ساز فلر مدل TS-070 ، کتری محصول بدون سیم بوده و قابل‌جابه‌جایی بدون محدودیت و 360 درجه دارد. مسلما بدون سیم بودن به معنی شارژی‌بودن نیست؛ بلکه بدین معنی است که پایه با سیم برق به پریز متصل شده و کتری روی آن قرار می‌گیرد. پس از برداشتن کتری از روی پایه عملکرد دستگاه قطع می‌شود.

بررسی چای ساز فلر مدل TS-070

این محصول در کنار زیبایی و مقاومت بالا دارای 2 ترموستات ایمنی می‌باشد.

بدنه‌ی چای ساز فلر مدل TS-070 ترکیبی از شیشه‌ی مقاوم به حرارت است. المنت‌های حرارتی در کف کتری آب را به‌سرعت به جوش می‌آورند. درصورتی‌که در کتری را بردارید، امکان قرارگیری قوری روی آن وجود دارد.

شات آلمان

قوری مدل TS070 دارای صافی توری بزرگ بوده و ظرفیتی کمتر از یک لیتر دارد. بدین ترتیب امکان تهیه و دم‌کردن چای با حجم بالا برای تعداد زیادی از افراد ممکن است. هنگامی‌که چای را برای دم کشیدن در قوری قرار می‌دهید، کتری در حالت گرم نگه‌داشتن قرار می‌گیرد تا برگ چای برای دم‌کشیدن زمان کافی داشته باشد.

بررسی چای ساز فلر مدل TS-070

 

و در آخر متن “بررسی چای ساز فلر مدل TS-070” باید گفت که این چای ساز شباهتی زیادی به دیگر چای ساز های فلر و میگل دارد و شما برای مشاهده تمامی چای ساز های موجود در انبار دکوماژ می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید و به بررسی مشخصات و قیمت آن ها بپردازید و همچنین میتوانید در این صفحه تمامی نقد و بررسی های چای ساز ها و دیگر محصولات را مطالعه کنید و بهترین انتخاب خود را داشته باشید. برای خرید این محصول نیز می‌توانید به صفحه محصول مراجعه و سفارش خود را ثبت و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید. با تشکر از اعتماد و حسن انتخاب شما.