باشگاه مشتریان دکوماژ

باشگاه مشتریان دکوماژ

باشگاه مشتریان دکوماژ فضایی دوست داشتنی پر از تخفیف ها و جوایز متعدد است که شما با اولین خرید خود میتوانید عضو این محموعه چندین هزار نفری شوید و در خرید های خود علاوه بر بهترین قیمت بازار یک تخفیف همیشگی نیز داشته باشید. شما با عضویت در باشگاه مشتریان دکوماژ با هر خرید خود یک کارت تخفیف رایگان هدیه میگیرید که مبلغ آن بین 5 تا 50 هزار تومان متغیر بوده و بوسیله ربات بصورت تصادفی تعیین میگردد. در بین هر 500 کارت هدیه چاپ شده توسط دکوماژ یک عدد کارت تخفیف 1 میلیون تومانی نیز گنجانده شده که تمامی مجموعه دکوماژ از محل دقیق این کارت های ویژه بی‌خبر هستند ولی با این حال در حال حاضر 37 عدد از این کارت ها توسط مشتریان دریافت شده و از آن استفاده کرده اند.

 

همیشه تلاش ما در دکوماژ حفظ خشنودی و رضایت کامل و دائمی مشتری بوده و سعی بر این داشته ایم تا علاوه بر کاهش فاصله مشتری تا درب کارخانه و قیمت دهی مناسب، بتوانیم لبخند رضایت را روی لب های شما بنشانیم.

در پیج اینستاگرام دکوماژ میتوانید تمامی فاکتور های ارسالی روز و اعضای جدید باشگاه مشتریان را مشاهده کنید.

با عضویت در باشگاه مشتریان دکوماژ پروفایل شما بطور خودکار وارد مراحل مختلفی از خدمات ما میشود که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

  1. عضویت در خبرنامه دکوماژ و مطلع شدن از جدیدترین تخفیفات و موجودی ها ( در نوتیفیکیشن سایت برای شما نمایش داده میشود و شما درصورت نیاز میتوانید پیام های خبرنامه را رد و یا تایید کنید.)
  2. عضویت در قرعه کشی های فصلی دکوماژ (دکوماژ در پایان هر فصل در بین خریداران عزیز یک قرعه کشی برگزاری میکند و به برنده آن قرعه کشی مبلغ 500 هزار تومان اعتبار کیف پول مجازی دکوماژ داده میشود تا بتواند از آن در خرید های خود استفاده کند)
  3. دریافت کد تخفیف (پس از خرید محصول و عضویت خودکار در باشگاه مشتریان شما همراه با فاکتور یک عدد کارت هدیه نیز دریافت خواهید کرد، درنظر داشته باشید از این کارت تخفیف فقط میتوانید در خرید های بعدی خود استفاده کنید و کارایی دیگری ندارد.)
  4. ضمانت بازگشت محصول تا 24 ساعت (پس از خرید محصول شما بطور خودکار دارای 24 ساعت زمان برای تست محصول موردنظر خواهی هستید که باید محصول موردنظر را بررسی کنید تا درصورت وجود هرگونه مشکل بتوانید آن را تعویض کنید.)

آیا عضویت در این مجموعه مراحل خاصی داشته و نیاز به اعتبار سنجی دارد؟

خیر، شما با اولین خرید و پر کردن اطلاعات دریافت مرسوله و تحویل گرفتن مرسوله توسط خودتان بطور خودکار تایید اعتبار شده و وارد این مجموعه بسیار بزرگ و شگفت انگیز میشوید

آیا عضویت در باشگاه مشتریان برای همه آزاد است ؟

بله، هر فردی می‌تواند بصورت رایگان عضو این مجموعه بزرگ شود

آیا عضویت در باشگاه مشتریان دکوماژ هزینه ای دارد ؟

خیر ، عضویت در این محموعه هیچ هزینه ای نداشته و فقط کافی است اولین خرید خود را انجام دهید و تحویل بگیرید. از لحظه تحویل گرفتن به بعد شما عضو این مجموعه خواهی بود